First Name Last Name Choose Your Adventure Division Select or Create Your Team
cecil mcfarland 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 2 Person - Coed Duncan
Eddie Gillon 12 Hour Adventure Race 3-4 Person Coed Disjointed
Greg Stahl 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 2 Person Open - Male The Pretenders
Benjamin Clement 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 2 Person Open - Male The Pretenders
Jesse Nelson 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 3-4 Person Coed Ad House Adventure
Nathan Graves 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 3-4 Person Open - Male Toporadicals
Paul Merchak 12 Hour Adventure Race 2 Person - Coed The NorthStar
Mimi Ruwe 12 Hour Adventure Race 2 Person - Coed The NorthStar
Jean-Marie Suggs 12 Hour Adventure Race 2 Person - Coed The Spare Tires
Tim Koshurba 12 Hour Adventure Race 2 Person - Coed The Spare Tires
Nathan Goff 12 Hour Adventure Race 2 Person - Coed On The FFOGY Side/Extreme Electrical Racing
Mandy Goff 12 Hour Adventure Race 2 Person - Coed On The FFOGY Side/Extreme Electrical Racing
dalton fetters 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 3-4 Person Coed Ad House Adventure
Sherry Crittendon 12 Hour Adventure Race 3-4 Person Coed Tight Butts & Sweaty Nuts
Stephanie Ross 12 Hour Adventure Race 2 Person Open - Female All-Terrain Females
Bryan Greaser 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 3-4 Person Coed Storm Troopers
TODD DOHOGNE 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 3-4 Person Coed Storm Troopers
Douglas Ritzert 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 3-4 Person Open - Male No Complaints
jim benton 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 3-4 Person Open - Male No Complaints
Steve Hagan 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 3-4 Person Coed Mike's Hike & Bike Shop
Mathieu Sertorio 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 3-4 Person Open - Male No Complaints
Stephen Shinn 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 3-4 Person Coed Storm Troopers
Zach Harter 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 3-4 Person Open - Male CFR TEC
Amy Crews 12 Hour Adventure Race 2 Person - Coed Team BOR
Michael DeBolt 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 3-4 Person Coed Michigan Racing Addicts
Tony Misovski 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 3-4 Person Coed Michigan Racing Addicts
Phil Shrader 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 3-4 Person Coed Michigan Racing Addicts
Kim Owens 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 3-4 Person Coed Michigan Racing Addicts
David Beattie 12 Hour Adventure Race 2 Person - Coed Team BOR
Jess Evans 12 Hour Adventure Race 3-4 Person Coed Only MOSTLY Lost
Jennifer DeBruyn 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 3-4 Person Coed Ad House Adventure
Laura Comtois 12 Hour Adventure Race 3-4 Person Coed Only MOSTLY Lost
Robert Pumphrey 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) Solo - Male Off the Map
Matt Mitchell 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 3-4 Person Coed 361° Adventures
Jeff Leininger 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 3-4 Person Coed ARGEORGIA.COM
Hunter Leininger 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 3-4 Person Coed ARGEORGIA.COM
Thomas Ambrose 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 3-4 Person Coed ARGEORGIA.COM
Jeni McNeal 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 3-4 Person Coed ARGEORGIA.COM
Daryl McCauley 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 3-4 Person Coed Mike's Hike & Bike Shop
clint metzger 12 Hour Adventure Race 2 Person Open - Male Smell the Glove
Andy Wittenauer 12 Hour Adventure Race 2 Person - Coed Pork Chop Express
Julie Wittenauer 12 Hour Adventure Race 2 Person - Coed Pork Chop Express
Isaac Bayer 12 Hour Adventure Race 3-4 Person Open - Male The Bare Minimum Bandits
Russell Payne 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 2 Person Open - Male Lost & Found
Mark Phillips 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 2 Person Open - Male Lost & Found
Sara Dallman 12 Hour Adventure Race 2 Person Open - Female All-Terrain Females
John Farless 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 3-4 Person Coed No Sleep Adventures
Brian Grafton 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 3-4 Person Coed Topo Adventure Sports
Justice Beal 12 Hour Adventure Race 3-4 Person Open - Male The Bare Minimum Bandits
Drake White 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 3-4 Person Coed Topo Adventure Sports
Chris Hoskins 12 Hour Adventure Race 3-4 Person Coed Tight Butts & Sweaty Nuts
Colton Adrian 12 Hour Adventure Race 3-4 Person Open - Male The Bare Minimum Bandits
Chuck Vohsen 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 2 Person - Coed Team Virtus
Kate Geisen 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 2 Person - Coed Team Virtus
John Clifford 12 Hour Adventure Race Solo - Male The Lost Boy
Scott Huddleston 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) Solo - Male Snakehandler for Jesus & Bernie
Jeff Mittler 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 2 Person Open - Male Extreme Electrical Racing
Amy Ferguson 12 Hour Adventure Race 3-4 Person Coed Tight Butts & Sweaty Nuts
Derrick Barnhill 12 Hour Adventure Race 2 Person Open - Male Smell the Glove
Christine Takats 12 Hour Adventure Race 3-4 Person Coed Disjointed
Manoj Sood 12 Hour Adventure Race 3-4 Person Open - Male STFD
Mike Wood 12 Hour Adventure Race 2 Person Open - Male Mile One Racing
Steven Mohs 12 Hour Adventure Race 2 Person Open - Male Mile One Racing
Tamara Szabo 12 Hour Adventure Race 2 Person Open - Female Two Lost Girls
Derek Hebda 12 Hour Adventure Race 3-4 Person Open - Male STFD
Jeff Sona 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 3-4 Person Coed Alpine Shop
Kyle McAndrew 12 Hour Adventure Race 2 Person Open - Male Adventurers Anonymous
Emily Korsch 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 3-4 Person Coed Alpine Shop
Scott Erlandson 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 3-4 Person Coed Alpine Shop
Christopher Hale 12 Hour Adventure Race 3-4 Person Open - Male Monkey Spunk
Andrei Karpoff 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 3-4 Person Coed Alpine Shop
Jessie Brown 12 Hour Adventure Race 2 Person Open - Female Two Lost Girls
Chris Heupel 12 Hour Adventure Race 3-4 Person Open - Male STFD
Josh LeLoup 12 Hour Adventure Race 3-4 Person Open - Male Monkey Spunk
Robert Beam 12 Hour Adventure Race 3-4 Person Open - Male Monkey Spunk
james mon 12 Hour Adventure Race Solo - Male Project Still Beating
Matt Plutz 12 Hour Adventure Race 2 Person Open - Male Adventurers Anonymous
Lauren Ison 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 3-4 Person Coed No Sleep Adventures
Ken DeBeer 12 Hour Adventure Race 3-4 Person Open - Male STFD
Foster Ferguson 12 Hour Adventure Race 3-4 Person Coed Disjointed
Bryan Niehaus 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 2 Person Open - Male Sack of Hammers
David Miller 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 3-4 Person Coed 361° Adventures
Rowan Jones 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 3-4 Person Coed No Sleep Adventures
Christian Nord 12 Hour Adventure Race 2 Person Open - Male Real News
Dan O'Reilly 12 Hour Adventure Race 2 Person Open - Male Real News
Kristy Deep 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 3-4 Person Coed Topo Adventure Sports
Sara Nowotny 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 3-4 Person Coed Storm Troopers
BILL WARGEL 12 Hour Adventure Race 2 Person Open - Male WHICH WAY'S NORTH
Jason Peckenpaugh 12 Hour Adventure Race 2 Person Open - Male WHICH WAY'S NORTH
Scott Kiefner 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 2 Person Open - Male Extreme Electrical Racing
Keith Cooper 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 2 Person Open - Male Sack of Hammers
Ross Meininger 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 2 Person Open - Male TEAM WET N' WILD
Cory Larkin 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 2 Person Open - Male TEAM WET N' WILD
Sarah Fraser-Jones 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 3-4 Person Coed Mike's Hike & Bike Shop
Lee Ferguson 12 Hour Adventure Race 3-4 Person Coed Disjointed
Casey Hill 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 3-4 Person Coed 361° Adventures
Travis Hall 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 2 Person Open - Male Vindura
Laura Parker 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 2 Person - Coed Duncan
Ray Scheidler 12 Hour Adventure Race Solo - Male Ray Freakin Scheidler
Jason Bettis 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 2 Person - Coed Team Küat
Ashley Orielly 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 2 Person - Coed Team Küat
Aaron Denney 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 2 Person Open - Male Vindura
Josh Petty 12 Hour Adventure Race 3-4 Person Open - Male Bearded Bastards
Gary Dunham 12 Hour Adventure Race 3-4 Person Coed Only MOSTLY Lost
Greg Shouse 12 Hour Adventure Race 2 Person Open - Male Speed Sold Separately
Jason Myers 12 Hour Adventure Race 2 Person Open - Male Speed Sold Separately
Nick Amonson 12 Hour Adventure Race 3-4 Person Open - Male Bearded Bastards
Rhett Butler 12 Hour Adventure Race 3-4 Person Open - Male Bearded Bastards
Jeff Holloway 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 3-4 Person Open - Male CFR TEC
Jake Farrer 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 3-4 Person Open - Male CFR TEC
Brian Rodenbeck 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 3-4 Person Open - Male Toporadicals
Philip Leachman 24 Hour Adventure Race (USARA Qualifier) 3-4 Person Open - Male Toporadicals
First Name Last Name Choose Your Adventure Division Select or Create Your Team